Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Про конкурс "Австрійська листівка"

30.10.2023

Увага! Оголошено конкурс!

 

З нагоди Національного свята Австрійської Республіки Почесне Консульство Австрійської Республіки у місті Дніпро спільно з управлінням з питань культури та спорту виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради та ГО «ЖІНКИ плюс» оголошує конкурс "Австрійська листівка" на кращу листівку із зображенням одного з елементів/об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО в Австрії.

В Австрії налічується 12 найменувань об'єктів зі списку Світової спадщини ЮНЕСКО і 10 елементів. Списки можна знайти за посиланням: http://surl.li/mqzyh

До участі запрошуються учні/-ниці і студенти/-тки закладів освіти територіальних громад Дніпропетровського регіону віком від 14 до 22 років. Один учасник може подати 1 роботу.

Листівка повинна містити власноруч створене зображення елемента/об’єкта. На звороті листівки треба обов’язково вказати, якому елементу/об’єкту Світової спадщини ЮНЕСКО в Австрії вона присвячена.

У заявці, яка подається у вільній формі, треба обов'язково указати ім'я та прізвище учасника/-ці, кількість років, місце навчання, село/селище/місто мешкання, контактний телефон.

 

Термін проведення 26.10.2023 - 26.12.2023.

Прийом робіт учасників - до 15.12.2023.

Роботи учасників конкурсу приймаються до 15 грудня на електронну пошту ПК: pr@austria.dp.ua

Нагородження переможців пам'ятними призами відбудеться напередодні Різдва - 20 грудня. Найкращі роботи будуть передані до Посольства Австрійської Республіки в Україні.

Долучайтеся та перемагайте!

 

 


« Повернутись