Вільногірська міська рада — офіційний сайт

ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

23.03.2023

ШУКАЄМО ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ

 

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Гарантовані достойна заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

 

Якщо Ви маєте досвід виховання власних дітей, проживаєте у Вільногірській міській територіальній громаді, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу – сімейний патронат.

Кандидатом у патронатні вихователі може бути особа, яка виявила бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, а також має:

повнолітнього члена сім’ї, який готовий бути добровільним помічником кандидата у патронатні вихователі та разом з ним пройти навчання і надавати допомогу у догляді за дитиною, влаштованою до сім’ї;

належні житлово-побутові умови за місцем свого фактичного проживання, у тому числі наявність окремої кімнати (крім прохідних кімнат, кімнат мансардного або підвального типу) та побутових зручностей.

За консультацією та додатковою інформацією звертайтеся до служби у справах дітей Департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області за адресою: м. Вільногірськ,                           вул. ім. Ю.М. Устенка, 29, тел. 068 168 73 32.


Служба у справах дітей Департаменту соціально-гуманітарної політики Вільногірської міської ради Дніпропетровської області  


« Повернутись