Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Торговельна місія “Відродження України”

09.07.2024

Спільно зі стратегічними міжнародними партнерами Washington Institute for Business, Government and Society, Economy of Trust Ukraine, Inc. (США), Клуб Мерів і Агенція розвитку UMEDA запрошує своїх членів та український бізнес у Трейд місію до США!

Торговельна місія “Відродження України” розроблена та буде проведена з метою об’єднання американського та українського бізнесу, муніципалітетів, академічних кіл та урядових організацій для сприяння відновленню та реконструкції України з акцентом на зусиллях, що докладаються для забезпечення доброчесності в майбутньому країни.

Торговельна місія відбудеться 23-26 вересня у Вашингтоні, округ Колумбія. Основною метою місії буде обговорення та реалізація конкретних кроків на шляху до етичного і економічного майбутнього України та її народу через налагодження міжмуніципального, бізнес та державно-приватного партнерств. Це буде досягнуто шляхом сприяння знайомству між американськими та українськими учасниками та забезпечення досягнення конкретних результатів шляхом продовження співпраці як зараз, так і після війни.

Інформацію про трейд-місію можете знайти на нашому сайті.

Зі списком запрошених, над розширенням якого ще працює команда співорганізаторів, ви можете ознайомитись за посиланням.

УВАГА! 

·       Всі заходи, заплановані у місії, є закритими і доступні лише членам української делегації та американським учасникам за запрошеннями чи квитками.

·       На місію буде відібрано лише обмежену кількість громад, компаній та проєктів. Пріоритет мають члени Економічних Союзів, партнери та спонсори, а також клієнти Ukrainian Development Alliance

·       Зареєстровані до 15 липня 2024 року зможуть прийняти участь в основному відборі членів делегації, який відбудеться до 01 серпня 2024 року. Основний склад делегації буде подаватись на отримання візи у серпні. Ті, хто зареєструється пізніше, отримуватимуть візу самостійно.

·       Організатори не покривають витрат на проїзд, проживання, тощо. Участь бізнесу супроводжується сплатою організаційного збору.

Детальніше про Ваші можливості, умови та додаткову інформацію Ви можете, зареєструвавшись за посиланням .

З попередньо проведеними Трейд місіями ви можете ознайомитись на сайті Агентства розвитку UMEDA про ТОКІО та НІДЕРЛАНДИ.

 

 

З повагою

Команда Клубу Мерів та UMEDA


« Повернутись