Тимчасове припинення водопостачання 12 березня
11.03.2026
Шановні мешканці!
За інформацією керівництва ЦВС філії «Вільногірський ГМК» АТ «ОГХК», централізоване водопостачання відновлено до ранку четверга, 12.03.2026. 12.03.2026 з 08:00 подачу води на місто буде припинено до завершення аварійно-відновлювальних робіт.
Не забуваємо зробити запас води!