Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Тимчасове припинення водопостачання 12 березня

11.03.2026

Шановні мешканці!

За інформацією керівництва ЦВС філії «Вільногірський ГМК» АТ «ОГХК», централізоване водопостачання відновлено до ранку четверга, 12.03.2026. 12.03.2026 з 08:00 подачу води на місто буде припинено до завершення аварійно-відновлювальних робіт.

Не забуваємо зробити запас води!


« Повернутись