05.12.2022

Виконавчий комітет Вільногірської міської ради Дніпропетровської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу адміністративних послуг та дозвільно-погоджувальних процедур виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Кваліфікаційні вимоги:

• громадянство України;
  • повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності не менше 1 року;
  • володіння українською мовою;
  • робота з основними програмами на комп’ютері та робота з експлуатації спеціалізованих програмних комплексів.

До участі в конкурсі подаються:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2ДС);
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації,присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія документа про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, виданого Національною комісією зі стандартів державної мови;
  • копія документу, який посвідчує  особу;
  • копія ідентифікаційного номеру;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції». Дата подачі зазначеної декларації не повинна бути пізніше дати подачі заяви про участь у конкурсі.

Може подаватися також додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається головним спеціалістом з кадрової роботи  виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Документи подаються до конкурсної комісії виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: м.Вільногірськ, вул. ім.В.В. Варена, 15,  каб. 23. Довідки за телефоном: (067)-821-43-71