Вільногірська міська рада — офіційний сайт

ПУБЛІЧНІ ІНДИВІДУАЛЬНі ДОГОВОРИ ПРИЄДНАННЯ

КП «Жилсервіс» повідомляє про внесення змін до

ПУБЛІЧНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ ПРИЄДНАННЯ

з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

(без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

ТА

з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є
самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

у зв’язку із прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690» від 02.02.2022 року № 85 (далі – Постанова № 85), Комунальне підприємство «Жилсервіс» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області повідомляє, що тексти раніше опублікованих ПУБЛІЧНИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ДОГОВОРІВ ПРИЄДНАННЯ з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) ТА з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – Договори) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, а також власників (користувачів) індивідуальних (садибних) житлових будинків, тепер розміщені на офіційному сайті Вільногірської міської ради Дніпропетровської області http://vilnogirsk-rada.gov.ua/ у новій редакції, яка відповідає вимогам Постанови № 85.

Споживачі з якими укладені Договори, мають можливість звернутися до КП «Жилсервіс» з приводу переукладання та/або внесення змін до них на предмет відповідності Типовим договорам затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 в редакції Постанови № 85.

Зміни до Договорів буде позначено жирними пунктирними лініями.

 

Договори розміщено на веб-сайті Вільногірської міської ради Дніпропетровської області у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цих Договорів кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Публічний індивідуальний договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем).

Публічний індивідуальний договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 Перелік адрес багатоквартирних будинків та індивідуальних (садибних) житлових будинків, які приєднуються до публічного індивідуального договору про надання послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.