Вільногірська міська рада — офіційний сайт

Проекти рішень міської ради

1. Про роботу постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молоді, соціального захисту населення та зв'язків з громадськістю і ЗМІ.

2. Про роботу постійної комісії з питань міського господарства, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, архітектури та будівництва.

3. Про роботу постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

4. Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Центр профільного навчання та дитячої творчості» Вільногірської міської ради Дніпропетровської області» та затвердження його у новій редакції.

5. Про   продовження  фізичній особі-підприємцю Чорноус Т.І.  строку  дії  договору  особистого  строкового  сервітуту для розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, укладеного 01.10.2019р. за  № 5/ОСС з Вільногірською міською радою  Дніпропетровської області.

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель  сільськогосподарського призначення з метою формування земельних ділянок для передачі їх в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

7. Про внесення змін до рішення Вільногірської міської ради Дніпропетровської області від 27 січня 2021 року за № 719-25/УІІІ «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Вільногірська».

8. Про   продовження  фізичній особі-підприємцю Бурхану В.Б.  строку  дії  договору  особистого  строкового  сервітуту для розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, укладеного 18.11.2019р. за  № 7/ОСС з Вільногірською міською радою  Дніпропетровської області.

9. Про   укладення  з фізичною особою-підприємцем Зеленським А.В.  договорів   особистого   строкового  сервітуту  для розміщення  тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.